#07 – Jakie dodatki do Netrunnera kupić po zestawie podstawowym?

Jackson Howard

Wracamy do poradnika dla nowych graczy. Wiecie już, czym jest Netrunner, przejrzeliście sobie frakcje, pograliście z kolegą i nabieracie ochoty, by dokupić jakieś karty. Czy sięgnąć po duże dodatki, gdzie znajdziecie aż 55 kart, dla jednej z korporacji i jednej z grup runnerów? Co się przyda w której frakcji? Dlaczego Jackson Howard jest zbawcą? Tego wszystkiego dowiecie się w odcinku, w którym wyjątkowo się rozgadaliśmy. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, zadajcie je w komentarzach.

Feed podcastu do zapisania | Znajdź nas na iTunes | Intro - Łukasz Wasilewski

2 thoughts on “#07 – Jakie dodatki do Netrunnera kupić po zestawie podstawowym?

 1. Panowie, robicie kawał świetnej roboty, tak trzymać 🙂

  I mam pytanie – jak wygląda sprawa polskojęzycznych kart w turniejach za granicą? Nie, żebym zamierzał stać się wymiataczem w przeciągu najbliższych dni, ale ciekawi mnie ta kwestia. Niby karty takie same, ale jak ktoś nie zna jej efektu, to musi zdać się na nasze tłumaczenie, albo wezwać sędziego i jego zapytać o działanie danej karty. Niby niewielki problem, ale nie zdziwię się, jeśli tylko angielskie wydania są na turniejach dozwolone. To jak? Wiecie jak to wygląda?

  • Hej,
   dzięki za miłe słowa. Z tego co wiem, nie powinno być z tym żadnych problemów – w Europie mamy oficjalną wersję angielską, polską, niemiecką, włoską i pewnie jeszcze kilka innych się znajdzie. Gracze zazwyczaj znają i tak wszystkie karty po angielsku, a w razie jakiś problemów zawsze jest sędzia 🙂

   Tak długo, jak karta pochodzi z oficjalnych wydań licencjonowanych przez FFG (tak jak np. polska), tak powinna być legalna na „oficjalnych” turniejach. To mimo wszystko są bardzo wyluzowane imprezy i zazwyczaj ludzie są bardzo życzliwi i pomocni.

Dodaj komentarz